xtra | K2 | KB

O nas

Firma KAHI-POLSKA jest jednostką związaną z niemieckim producentem łańcuchów i kół łańcuchowych KAHI GmbH z siedzibą w Bad Oeynhausen. Od stycznia 2006 r. prowadzimy w Poznaniu biuro i magazyn z pełnym asaortymentem firmy.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na kilka cech odróżniających nas od innych firm na polskim rynku w tej samej branży: elastyczność, terminowość, ceny.

Elastyczność - oprócz szerokiego programu standardowego, firma KAHI - POLSKA realizuje na zamówienie Klientów nawet małe ilości łańcuchów i kół specjalnych. Istnieje zatem możliwośc zamawiania krótkich serii specjalnych wykonywnych wg dokumentacji odbiorców.

Terminowość - staramy się posiadać na magazynie możliwie najszerszy asortyment łańcuchów i kól łańcuchowych (obecnie kilkanaście tysięcy pozycji). Dzięki temu nasi Klienci odbierają towar bezwłocznie. Dostawy odbywaja się w sposób ciągły, bezpośrednio z Poznania. Dla stałych odbiorców utrzymujemy w magazynie wyprzedzająco zamówiony asortyment aż do czasu jego zapotrzebowania.

Jakość i serwis - Ciągła kontrola jakościowa towarzyszy naszym produktom od ceny materiałów wyjściowych aż do odbioru końcowego. Rezultaty te kontroli prezentujemy na zyczenie w atestach zakładowych. Oprócz zapewnienia wysokiej jakości, praca naszego Działu Jakości ma na celu stałą, krytyczna ocenę naszych produktów i ich ciagłe ulepszanie. Uzupełnieniem naszego serwisu sest stale i wszechstronne doradztwo na temat możliwości optymalnego zastosowania i ekspolatacji naszych produktów, doboru smarów, części zamiennyc itp. Zawsze możecie na nas liczyć.

Ceny - jako jednostka związana z producentem, sprzedajemy z magazynu łańcuchy i koła łańcuchowe w cenach fabrycznych, na tyle konkurencyjnych, że zaopatrujemy równiez inne hurtownie w Polsce i krajach ościennych.

Wszystko to sprawia, że nasze obroty stale rosną a krąg odbiorców systematycznie się powiększa. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszym programem równiez Wasza firma znajdzie możliwośc nawiązania z nami współpracy.


Z poważaniem

prezes zarządu

Krzysztof Szaj

Znajdź nas!

KAHI-POLSKA Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 33 lok. 125
60-479 Poznań, Polska

Tel/Fax: 61 842-59-68

NIP: 7811777737
REGON: 300221000
KRS: 0000250725
certyfikat wiarygodności biznesowej rzetelna firma