xtra | K2 | KB

Oferta

Ponad 25-letnie doświadczenie w technice napędowej zaowocowało szeroką gamą elementów przekładni maszynowych, taśm przenośnikowych, czy innych rozwiązań z zakresu transportu wewnątrzzakładowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo naprawdę trwałe łańcuchy przemysłowe – rolkowe, sworzniowe, tulejkowe, jak również w wielu innych wariantach, także ogólnego zastosowania. Poza tym proponujemy również inne elementy techniki napędowej takie jak np. koła zębate łańcuchowe w standardowych podziałkach metrycznych i calowych, a także całą gamę smarów przeznaczonych do różnego typu przekładni cięgnowych.

Zastosowanie sprawdzonych materiałów oraz dokładna obróbka cieplna pozwalają na wieloletnią, bezawaryjną eksploatację naszych rozwiązań. Wszystkie produkty spełniają odpowiednie normy europejskie.

Łańcuchy przemysłowe

Nasze łańcuchy przemysłowe rolkowe, jak i pozostałe napędowe cenione są dziś na całym świecie. Dzięki dynamicznemu prężeniu rozciągnięcia robocze, a co za tym idzie, potrzeba częstego korygowania napinań zostały zredukowane w ich przypadku do minimum.

Koła zębate łańcuchowe

Proponowane przez nas koła zębate łańcuchowe dostępne są w wariancie jedno-, dwu- i trzyrzędowym, z jednostronną piastą, pod tuleję TaperBush oraz w wersji hartowanej indukcyjnie o różnej szerokości i podziałce.

Pozostałe

Oferujemy również szeroki wybór innych rozwiązań dedykowanych technice napędowej. Proponujemy wały, rolki i bębny, a także rdzenie o różnych długościach i średnicach. W sprzedaży dostępne są też elementy z powłoką gumową, silikonową lub poliuretanową.


Pobierz katalog


Program produkcyjny:


walki

Poza łańcuchami i kołami łańcuchowymi oferujemy również:


Nasze wyroby mają zastosowanie w wielu branżach tj.


Dysponujemy materiałami sprawdzonych dostawców krajowych i zagranicznych:

Zakres twardości materiałów wynosi od 30 do 90 st. Sh


Wały, rolki, koła i bębny po procesie wulkanizacji są:


Przyjmujemy do realizacji rdzenie o wymiarach maksymalnych:

Znajdź nas!

KAHI-POLSKA Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 33 lok. 125
60-479 Poznań, Polska

Tel/Fax: 61 842-59-68

NIP: 7811777737
REGON: 300221000
KRS: 0000250725
certyfikat wiarygodności biznesowej rzetelna firma