xtra | K2 | KB

Łańcuchy rolkowe i inne

Jednym z elementów oferty naszej firmy są łańcuchy rolkowe. Są one bardzo popularne w dzisiejszych czasach i stosuje się je w wielu gałęziach przemysłu.

Są to konstrukcje składające się z dwóch rodzajów ogniw – zewnętrznych i wewnętrznych. Sa one połączone ze sobą specjalnymi rolkami, umożliwiającymi swobodne przemieszczanie się poszczególnych ogniw między sobą.

Taka technika wykonania zapewnia niezwykłą wytrzymałość tego rodzaju wyrobów. Jednocześnie uzębienie nie ulega intensywnemu zużyciu dzięki niewielkiemu tarciu, występującemu pomiędzy elementami.

Oferowane przez nas łańcuchy rolkowe jedno-, dwu- lub trzyrzędowe wykonujemy z niezwykle wytrzymałej stali, która w razie potrzeby dodatkowego zwiększenia trwałości może być wstępnie przeprężana i smarowana. Zapobiega to nienaturalnemu wydłużaniu się konstrukcji podczas rozruchu.

Wszystkie nasze łańcuchy rolkowe spełniają europejskie normy DIN, potwierdzające ich niezawodność i bezpieczeństwo.

W asortymencie naszej firmy, oprócz elementów rolkowych, znajdują się również łańcuchy:

Produkty te znajdą zastosowanie w produkcji maszyn czy konstrukcji w wielu branżach, takich jak chociażby motoryzacyjna, przemysłowa, techniczna czy budowlana. Aby zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, dostarczamy produkty niemieckiej firmy KAHI GmbH. Znana jest ona z wykorzystywania najnowocześniejszych technologii oraz solidnych materiałów.


Znajdź nas!

KAHI-POLSKA Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 33 lok. 125
60-479 Poznań, Polska

Tel/Fax: 61 842-59-68

NIP: 7811777737
REGON: 300221000
KRS: 0000250725
certyfikat wiarygodności biznesowej rzetelna firma